Bundesliga: Mavropanos, VfB Stuttgart’ta geleceği açık bırakıyor

Bakec

New member
Bundesliga
Mavropanos, VfB Stuttgart’ta geleceği açık bırakıyor

Stuttgart’tan Konstantinos Mavropanos el kol hareketi yapıyor. Fotoğraf

© Tom Weller/dpa/arşiv resmi

Defans oyuncusu Konstantinos Mavropanos, VfB Stuttgart’taki geleceğini açık bırakıyor. 25 yaşındaki oyuncu, “Daha önce birkaç kez vurguladığım gibi, düşüncelerim tamamen VfB’de. Kulüpte ve şehirde kendimi çok rahat hissediyorum, bu yüzden her gün sadece spora konsantre oluyorum.” Stuttgarter Zeitung” ve “Stuttgarter Nachrichten” (Cumartesi). Yunan enternasyonal, “Gelecekte ne olacağını söyleyemem,” diye devam etti. Hepimizin bildiği gibi profesyonel futbolda işler çok çabuk değişebiliyor.”

Defans oyuncusu Konstantinos Mavropanos, VfB Stuttgart’taki geleceğini açık bırakıyor. 25 yaşındaki oyuncu, “Daha önce birkaç kez vurguladığım gibi, düşüncelerim tamamen VfB’de. Kulüpte ve şehirde kendimi çok rahat hissediyorum, bu yüzden her gün sadece spora konsantre oluyorum.” Stuttgarter Zeitung” ve “Stuttgarter Nachrichten” (Cumartesi). Yunan enternasyonal, “Gelecekte ne olacağını söyleyemem,” diye devam etti. Hepimizin bildiği gibi profesyonel futbolda işler çok çabuk değişebiliyor.”

Mavropanos, bu sezon yine Swabians ile Bundesliga küme düşme mücadelesinde. VfB ile olan sözleşmesi 30 Haziran 2025’e kadar devam ediyor. Kış tatilinde defans oyuncusunun el değiştirdiğine dair birkaç söylenti vardı. Mali açıdan zor durumda olan Stuttgart’ın kadrosundaki en değerli oyunculardan biri olarak kabul ediliyor.

Kadro VfB Stuttgart Bundesliga tablosu

dpa

#Konular