Chris Rock, Will Smith’e Karşı Paylaşımda Bulundu: “Ben Bir Zebrayım Ve O Bir Köpekbalığı”

Bakec

New member
Yeni komedi özelinde
Chris Rock, Will Smith’e seslendi: “Ben bir zebrayım ve o bir köpekbalığı”

Chris Rock, komedi özel programı “Selective Outrage” için bembeyaz göründü.

© Kirill Bichutsky/Netflix

Chris Rock, yeni komedi programı Selective Outrage’da Will Smith’in rezil Oscar tokatından açıkça bahsetti. Düşes Meghan da yeni programında pek başarılı değil.

Komedyen Chris Rock, prömiyeri Netflix’te yapılan son komedi özel programı Selective Outrage’da geri adım atmıyor. Özellikle bir konu merakla bekleniyordu – Will Smith’in neredeyse tam bir yıl önce, dehşete düşmüş milyonlar önünde canlı yayında gerçekleşen Oscar tokadı. Beklediğiniz gibi, Rock’ın kolunda bazı ağır yumruklar var.

Tekrar tekrar tokatın acıtıp acıtmadığı sorulur. “Hala acıyor!” Sonuçta, ikisi tamamen farklı ağırlık sınıflarıdır. “Will Smith benden çok daha uzun ve gömleğini çıkardığı filmler çekiyor. Beni gömleğimi çıkardığım bir filmde hiç görmediniz. Bir filmde açık kalp ameliyatı olsaydım, giyerdim.” süveter.”

Bir gerçek, iki adam arasındaki fiziksel farkı özellikle açıklayabilir: “Wi Smith bir filmde Muhammed Ali’yi oynadı – rol için seçmelere katıldığımı mı düşünüyorsun? […] Animasyon filmlerinde bile piç benden uzun. Ben bir zebrayım ve o bir köpekbalığı.”

Chris Rock, Jada Pinkett Smith’in kaçtığı iddiasıyla ilgili konuştu

Rock, zil için motivasyonuyla ilgili olarak oyuncuya çok daha acımasızca saldırıyor. Programına “Seçmeli Öfke”, yani “seçilmiş öfke” adını vermesinin nedenlerinden biri de budur. Jada Pinkett Smith’in kel kafasıyla ilgili kocasının öfke ve şiddet patlamasına yol açan sığ şaka değildi. Ancak Rock’a göre, Jada’nın daha önce halka açık bir şekilde bir aldatma hakkında konuşması ve ayrıca “Red Table Talk” programında kocasıyla bu konuda konuşması.

Rock’ın kaba sözleri: “Karısı bunu oğlunun erkek arkadaşıyla yaptı. Normalde bu saçmalıktan bahsetmezdim. […]. Hepimiz ihanete uğradık, bu odadaki herkes ihanete uğradı. Ama daha sonra hiçbirimiz bize ihanet eden kişi tarafından televizyonda röportaj yapılmadı. O onu, onun beni incittiğinden çok daha fazla incitti.”

Smith daha sonra ABD medyasının her yerinde – örneğin “The View”, “The Talk”, “The Breakfast Club” veya “Drink Champs” programlarında kakaodan çekildi. Rock, söz konusu Oscar gecesindeki tüm aşağılamaların faturasını ödemek zorunda olduğundan emin: “Herkes ona ‘orospu’ dedi ve bunun için kime vuruyor? Bana.”

Düşes Meghan ve kraliyet ailesi de yağlarından kurtuluyor

Dikkatin “Amerika’daki en büyük bağımlılık” haline geldiği tezinde Düşes Meghan (41) ismi de düşüyor. Ünlü Oprah röportajında onun İngiliz kraliyet ailesi hakkında hiçbir şey bilmediği iddiasına inanmıyor: “Neden bahsediyor bu, onu tanımaz mıydı? Bu kraliyet ailesi. orijinal ırkçılar. sömürgeciliği icat ettiler!”

ckl
SpotOnNews

#Konular