Matthew Perry onuruna: “Friends” yıldızları yeniden bir araya gelmeyi planlıyor

Bakec

New member
Zamanlama hâlâ belirsiz
Matthew Perry onuruna: “Friends” yıldızları yeniden bir araya gelmeyi planlıyor

2002 Emmy Ödülleri’nde soldan sağa tüm “Friends” yıldızları: David Schwimmer, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Courteney Cox, Jennifer Aniston ve Matt LeBlanc.

© imago/ABACAPRESS


Friends dizisinin yıldızları, merhum meslektaşları ve arkadaşları Matthew Perry’ye son saygılarını sunmak istiyor ve yeniden bir araya gelmeyi planlıyor. Aynı zamanda hayranlara kişisel anılara dair fikir vermeli.

Matthew Perry’nin (1969-2023) tamamen beklenmedik ölümünden sonra, geri kalan “Friends” yıldızları görünüşe göre ölen meslektaşlarının onuruna bir yeniden buluşma planlıyorlar. İngiliz “Daily Mail” gazetesinin haberine göre Jennifer Aniston (54), Courteney Cox (59), Lisa Kudrow (60), Matt LeBlanc (56) ve David Schimmer (57) şu anda bu konuyla ilgili “erken görüşmelerde”. Rapora göre Ocak ayında yapılacak olan Emmy Ödülleri’nde yeniden bir araya gelme düşünülüyor.


Orada Perry’nin “kişisel anılarını” hayranlarla paylaşmak ve ona “hak ettiği” onuru vermek istiyorlar. Bir kaynak gazeteye, hala hayatta olan beş “Arkadaşlar” başrol oyuncusunun kesinlikle halka saygı duruşunda bulunmak istediklerini söyledi. Bunun ne zaman olacağı henüz belli değil. Perry’nin ölümü söz konusu olduğunda Aniston, Cox, Kudrow, LeBlanc ve Schwimmer arasında hâlâ pek çok duygu hakim. İçeriden birinin bildirdiğine göre bu herkes için “hassas bir durum”.Emmy Ödülleri’nde tüm “Friends” yıldızları sahnede mi?Ancak beş kült oyuncunun Emmy Ödülleri’nde birlikte sahneye çıkıp Perry’den bahsetmesi ve birlikte ne kadar eşsiz anlar yaşayabildiklerini dünyaya anlatması da mümkün görünüyor. Ayrıca Perry’nin gerçek hayatta olduğu adamı da anlatmak istiyorlar.


75. Emmy ödülleri 15 Ocak 2024’te Los Angeles’taki Peacock Tiyatrosu’nda gerçekleşecek. Perry’nin kendisi de kült dizi “Friends”deki Chandler Bing rolüyle “Komedi Dizisinde En İyi Erkek Oyuncu” ödülü de dahil olmak üzere toplam beş kez Emmy Ödülü’ne aday gösterildi.


“Arkadaşlar” yıldızı
Matthew Perry 54 yaşında öldü: Fotoğraflarla hayatı
15 görsel

29 Ekim 2023Matthew Perry, 28 Ekim 2023’te 54 yaşında Los Angeles’taki evinin jakuzisinde öldü. Kesin Haberin Detayları hala belirsiz; toksikolojik inceleme onun ölümüne ışık tutacaktır. Perry uzun yıllar boyunca ağır bir şekilde alkol ve ilaç bağımlısıydı. Bağımlılık sorunları hakkında sık sık açıkça konuşuyordu. Ancak sonuçta çekimser kabul edildi.


lz
SpotOnHaberler

#Konular