Oberhof’ta kaza: Bob, yarış kızağı pistinde kayma halkasında yarışıyor, bir ölü

Bakec

New member
Oberhof
Bob kayma halkasına çarpıyor: yarış kızağı pistinde meydana gelen bir kazada bir kişi öldü ve birkaç kişi yaralandı

Kazadan sonra: ambulanslar ve yardımcılar Oberhof’ta kar kızağı pistinin çıkışında

© Steffen Ittig/News5/dpa

Thüringen’in Schmalkalden-Meiningen semtindeki Oberhof kar kızağı pistinde ciddi kaza: dört kişilik bir bob bir hortum halkasına çarptı ve bir kişi öldü.

Perşembe günü Oberhof yarış kızağı ve kızak pistinde meydana gelen ciddi bir kazada bir kişi öldü. Thüringen Kış Sporları Merkezi Derneği’nin talep üzerine akşam yaptığı duyuruya göre bir kişi daha ağır, iki kişi de hafif yaralandı. Alman Basın Ajansı çalışanının söylediğine göre kazanın nedeni, buz tüpleri olarak da adlandırılan iki tüp halkasıyla misafir bob’un çarpışmasıydı. Hortum halkasındaki bir kişi aldığı yaralara yenik düştü. Bir diğeri ciddi şekilde yaralandı. Bir profesyonel tarafından kontrol edilen misafir kızağında 2 kişi hafif yaralandı. Yaralı, bir klinikte tıbbi müdahaleye alındı.

çizimler hasta hastaneler

Haberin Detayları

sağlık sistemi

Acil klinikler: Almanya’daki hastaneler çökmenin eşiğinde. Gerçekten arkasında ne var

28.10.2022

Oberhof: Kazanın nedeni netleşiyor

Olay yerinde yaklaşık iki düzine polis, itfaiye, dağ kurtarma ve sağlık hizmetleri görev yaptı. Kazanın nedeni henüz belli değil, polisin soruşturma konusu. Kazanın nedeni açıklığa kavuşturulana kadar, işletmeci demiryolu operasyonlarını derhal geçerli olmak üzere askıya aldı. Çalışanın söylediği gibi, Cuma günü yapılması planlanan yarışmalar ve eğitim faaliyetleri bu nedenle iptal edildi.

Kızak dünya şampiyonası Ocak ayı sonunda pistte gerçekleşti. Site aynı zamanda konuk etkinlikleri için de kullanılmaktadır. Örneğin, konuklar bir profesyonelin yönlendirdiği yarış kızağına binebilir veya boru halkalı buz oluğundan aşağı inebilir.

günün resimleri

California rüyası’

Günün fotoğrafları dünyanın her yerinden küçük ve büyük hikayeler anlatıyor

Roma
dpa

#Konular