Balotelli’den İtalyanlar’a Türkiye uyarısı! En büyük pişmanlığı ve yeni mesleğini deklare etti

Yasmin

New member
Katar’da düzenlenecek FIFA 2022 Dünya Kupası öncesinde A Ulusal Grup play-off maçında Portekiz ile karşılaşacak. Ulusallar bu eşleşmeyi kazanması halinde İtlya-Kuzey Makendonya maçının galibiyle finalde karşılaşacak. Bu karşılaşmalar öncesinde Adana Demirsporlu Mario Balotelli, ulusal ortada DAZN’a açıklamalarda bulundu. İtalyan yıldız, hem mesleğini tıpkı vakitte bugününü anlattı.

“TÜRKİYE’Yİ KÜÇÜMSEMEYİN”
“Umarım İtalya, Dünya Kupası’na sarfiyat. Makedonya kağıt üzerinde İtalya’ya bakılırsa daha zayıf bir ekip lakin küçümsenecek bir grup da değil. İtalya, Türkiye’yi de küçümsememeli.”

Galatasaray’da tepki! ‘Pulgar nerede, niçin oynatmıyorsunuz?’Haberi Görüntüle

“O GOL EN İYİSİYDİ”
“Kariyerimin en hoş anlarından biri EURO 2012’deydi. Almanya’ya gol attığım an. O sevinç spontane gelişti. bu biçimdelar daha zayıftım tabi.. Mancini, mesleğime başlamamı sağladı. Ibrahimovic, Adriano, Cruz, Crespo vardı. Rastgele bir antrenör bu forvetler varken genöç bir oyuncuyu takıma almayabilirdi.”

transfer açıklaması geldiYusuf Yazıcı, Rusya’da tarihe geçti!Haberi Görüntüle

“PRANDELLİ İLE KENDİMİ BULDUM”
“Prandelli ile kendimi buldum. Çok müsaade veren lakin bir yandan da katı olan bir teknik adamdı. Avrupa Şampiyonası’nda da kendimi hayli güzel hissettim. Tartıştığımıza dair palavra haberler çıktı. Ona her vakit epey hürmet duydum. Bana her vakit direkt konuştu, dürüst oldu.”

MİLAN PİŞMANLIĞI
“Bazı Interliler benden nefret ediyor olabilir. Bunu anlayabiliyorum. Zira, Milan forması giydim. Birisi ırkçılık haricinde hakaret etse dahi bunu da anlayışla karşılarım. Geriye dönebilseydim, Inter’de oynarken Milan formasını giymezdim.

Gaziantep maçı daha sonrası deklare etti‘İnanın fazlaca ayıp! Yazıklar olsun’Haberi Görüntüle

“O AN SONUM BOZULDU”
“Inter taraftarlarını epeyce severdim. Barcelona maçında 1 tane yanlışlı pas verdim ve beni ıslıkladılar. O an hududum bozuldu. Ben de reaksiyon verdim.”

‘INTER LİDERİ BANA ALTIN PARA VERDİ’
“Inter’in bayrak adamı olmak isterdim. Moratti ile bunu konuşmuştuk lakin olmadı. Maksadımız buydu. Moratti bir gün bana özel altın bir para vermişti. Bunu anlamadım. Soyunma odasına gittim ve parayı gösterdim. Öncesinde Ronaldo, Recoba, Adriano ve Ibrahimovic’e bu altın paradan vermiş. O an ne manaya geldiğini anladım ve sakladım. Sonsuza dek benimle kalacak.”

Göztepe BEKLENİYORAbramovich için Muhteşem Lig iddiası!Haberi Görüntüle

‘BU SAATTEN daha sonra İTALYA’YA GERİ DÖNMEYECEĞİM’
“Bu saatten daha sonra İtalya’ya geri dönmeyeceğim. Artık epeyce güç. De Laurentiis olmasa 10 yıl evvel Napoli forması giyerdim. Napoli’ye aşığım. Daima orada oynamak istedim. Kızım orada doğdu. Menajerim Mino Raiola’ya da Napoli’de oynamak istediğimi söylemiştim.”

‘GELECEKTE TV YORUMCUSU OLABİLİRİM’
“Kariyerimde doğrularım ve yanlışlarım oldu. Gençleri uyarmak için bunları ayrıntılıca anlatmak hoş olurdu. Tahminen kimileri bu problemlerden kaçınırdı bu biçimdece. Tahminen gelecekte TV yorumcusu olabilirim.” (Sporx)

Tabanda delik açıldıArjantin’deki derbide alana el bombası atıldı! Haberi Görüntüle