Brezilya efsane Luiz Adriano’ya bir darbe de 19 yaş küçük sevgilisinden!

Yasmin

New member
Brezilya efsanesi Luiz Adriano futbolda yaşadığı büyük düşüşü özel hayatında da yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde verdiği sarhoş imgesiyle hayranlarını üzen Adriano’yla ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

Mesleği içki ve depresyon yüzünden alt üst olan Adriano, kilolu manzarasıyla dikkat çekti. Formda devrinde dünyanın en güzellerinden olan Adriano, berbat periyotlarında ise büyük düşüşler yaşadı. çabucak hemen 26 yaşında Sao Paulo formasıyla ülkesine dönen Brezilyalı 30’unda kulüpsüz kaldı. Aldığı kilolarla gündem olan Adriano 2014’te orta verdiği futbola 2016’da Miami United’la geri döndü lakin ABD’deki serüveni de yalnızca 4 ay sürdü. Son kulübü 2016 yılında Miami United olan Adriano, ülkesinde nefes testini reddettiği ve ehliyetsiz araç kullanırken yakalandığı savıyla gündeme gelmişti. Polis memurları Adriano’nun aracını el koymadı ve yerine biri gelip otomobilini alana kadar beklemesine müsaade verdi. Brezilyalı yıldızın büyük bir para cezasına çarptırılması bekleniyor.

BABASININ MEVTİ MESLEĞİNİ BİTİRDİ
Bu, Adriano’nun pandemi sırasında yasadışı bir partiye katılmasından daha sonraki son olay oldu. Adriano’nun mesleği, babasının vefatıyla düşüşe geçti ve bitmiş oldu. Babasının vefatıyla derinden etkilenen Adriano, acısını hafifçeletmek için alkole yöneldiğini itiraf etmişti.

MOTOSİKLETİN ÜSTÜNDE SARHOŞ GÖRÜNTÜLENDİ
Brezilyalı efsane yakın bir vakitte toplumsal medyaya düşen manzarasıyla olay oldu. Brezilya sokaklarında motosiklet üzerinde dolaşan Adriano, br hayranının çektiği görüntüde sarhoş olarak görüntülendi. Bitap hali hayranlarını üzerken yurt dışı basınında ‘Gelmiş geçmiş en çılgın futbol öykülerinden biri’ biçiminde yorumlandı.

19 YAŞ KÜÇÜK SEVGİLİ
Inter’in eski golcüsü Adriano ve hoş tıp öğrencisi Ceu, Ocak ayında çıkmaya başladı. Yeni bağıyla gündeme gelen Adriano toplumsal medya paylaşımlarıyla 21 yaşındaki sevgilisini takipçileriyle paylaşmıştı. Ancak bu bağ uzun sürmedi. Brezilyalı efsane, Buzios’ta yaptıkları seyahatten mahallî karnavalda verdikleri pozlara kadar sevgilisiyle olan fotoğrafların hepsini kaldırdı.

TEK BAŞINA PARTİYE KATILDI
Brezilya basınında çıkan habere bakılırsa Adriano artık bir daha bekar bir erkek olarak ömrüne devam ediyor ve geçen hafta geç saatlerde arkadaşlarıyla Rio de Janeiro’da bir gece kulübünde parti yaparken görüntülendi.

İÇKİ İTİRAFI
İtalyan kulübünün iz bırakan isimlerinden olan 39 yaşındaki isim, Brezilya mecmuası R7’ye verdiği demeçte, “Ne kadar acı çektiğimi yalnızca ben biliyorum. Babamın mevti bende büyük bir boşluk bıraktı, kendimi epeyce yalnız hissettim. İtalya’da fazlaca yalnız, üzgün ve depresyondaydım ve bu biçimde içmeye başladım. Yalnızca içki içerken memnun hissediyordum, ki bu her geceydi. İçmeyi bırakamazdım ve Inter’den ayrılmak zorunda kaldım” tabirlerini kullandı.

Adriano mesleği boyunca 4 İtalya Serie A şampiyonluğu, 2 Coppa Italia, 3 İtalya Harika Kupa, 2 Brezilya Serie A şampiyonluğu ve 1 Copa America zaferi yaşadı.

Inter’in İki Brezilyalı Efsanesi: Ronaldo & Adriano