Die Toten Hosen: Yardım konseri aracılığıyla milyon bağış

Bakec

New member
ölü pantolon
Yardım konseri aracılığıyla milyon bağış

Campino ve Die Toten Hosen, Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için bağış toplamaya devam ediyor.

© imago görüntüleri/Monn resim ajansı

Toten Hosen, Düsseldorf’taki yardım konserinin ardından Instagram ile iletişime geçti ve bağışları için kendilerine teşekkür etti.

Solisti Campino’nun (60) etrafındaki Toten Hosen, Düsseldorf’taki PSD Bank Dome’da “Bağışınız için üç akor” sloganıyla 24 Şubat Cuma akşamı yardım konserini verdi. Daha sonra bir Instagram gönderisinde, Türkiye ve Suriye için bağış toplayan “dokunaklı konser” için “salonda, radyoda ve canlı yayında bulunan” herkese teşekkür ettiler.

Grup, duygusal performansın fotoğraflarının yer aldığı gönderide, “Şimdiden bağışta bulunan ve bu unutulmaz geceyi mümkün kılan herkese teşekkürler.” “Şimdiye kadar, bir milyon avronun üzerinde para topladınız.” Müzisyenler, önümüzdeki hafta başında hayranlara kesin rakamları vermek istediklerini açıklıyor. “O zamana kadar, diğer tüm bağışları dört gözle bekliyoruz – her avro deprem bölgelerinde etkilenenlere yardım ediyor.”

“Rheinische Post” a göre, Toten Hosen Thees Uhlmann (48) ve müzik destekçisi olarak davet edilen Donots ile yardım konserine yaklaşık 11.000 seyirci katıldı. Rapora göre Campino, müzisyenlerin buna uygun müziği olmadığı için konserin bir yas akşamı olmaması gerektiğini sahnede vurguladı. Bir punk grubu olarak bunun yerine savaşırlardı. Şarkıcı, “Bugün her kuruş için savaşıyoruz. Tutamayacağımız her şeyi açık artırmaya çıkaracağız” diye bağırdı.

Kartlar saniyeler içinde gitti

Grup 15 Şubat’ta Instagram aracılığıyla “10.500 biletin tamamının gitmesi 60 saniye sürmedi” dedi. “Bilet alan ve kampanyada bu noktaya gelmemize yardımcı olan herkese çok teşekkürler. Sizler harikasınız!” Bilet fiyatı 75 avroydu, üretim maliyetleri düşüldükten sonraki gelir Kızıl Haç, Sınır Tanımayan Doktorlar ve Medico International’a gidiyor. Tüm müzisyenler ücretten muaf tutulmuş, salon ücretsiz hale getirilmiş ve avans satışları ücretsiz olarak gerçekleştirilmiştir.

Toten Hosen yardım konserini 13 Şubat’ta duyurmuştu. Grup, Instagram hesabından “Bir haftadır Türkiye ve Suriye’den bize korkunç görüntüler ve korkunç haberler geliyor. “Yerel halkın çektiği acılardan derinden etkilendik ve özellikle etkilenen bölgelerdeki arkadaşları ve akrabaları için korkan ve yas tutan vatandaşlarımızı düşünüyoruz.” Gösteri ile “küçük bir sempati ve dayanışma işareti” göndermek ve ellerinden geldiğince “acıların hafifletilmesine” yardımcı olmak istiyorlar.

SpotOnNews

#Konular