Galatasaray’da Karagümrük maçında derbi havası! Volkan Demirel ayrıntısı

Yasmin

New member
Avrupa Ligi’ne son 16 cinsinde veda ettikten daha sonra rotayı büsbütün Harika Lig ‘e çeviren Galatasaray , bugün Karagümrük karşısında kritik bir imtihan verecek. Ulusal ortaya girilirken Gaziantep deplasmanından mağlup dönen Sarı-Kırmızılılar, ligde 15. sıraya kadar gerilemiş durumda. tekrar kâbus görmemek ismine kesinlikle kazanması gereken Cim Bom’un işi kolay olmayacak. Lider Burak Elmas ve kurmaylarının ibra olmamasıyla başlayan sancılı süreç Florya’ya yansımış durumda.

İdarenin 30 Nisan’da bakılırsavinin biteceği, Torrent’in geleceğinin belirsizliğini koruduğu, oyuncuların ise moralsiz olduğu yerde, Galatasaraylı taraftarlar, ekip amaçsız kalmasına karşın, Karagümrük maçına fevkalade bir ilgi gösteriyor.

AĞIR İLGİ
Bilet satışları, adeta derbi havasında geçiyor. 30 TL ile 400 TL içinde fiyatı değişen biletler kapış kapış satılıyor. Şu ana kadar 45 bin civarında bilet satılmış durumda. Bugün maç saatine kadar ilginin daha da artması halinde, Nef Stadı tam manasıyla bir şölen yerine dönecek. Grubun bu meçhul süreçten daha fazla yara almasını istemeyen Sarı-Kırmızılılar, tüm kadroya maçın başından sonuna kadar takviye vermeye hazırlanıyor. Galatasaraylı futbolcuların taraftar takviyesine alanda vereceği tepki, kalan haftalarda ekibi farklı bir noktaya taşıyabilir. Lakin alanda işlerin makûs gitmesi halinde, son dakikalarda bu dayanağın yerini önemli protestolara bırakması da olasılıklar içinde.


Barcelona – Galatasaray maçından manzaralar