Günün En Çok Oynanan Maçları

Yasmin

New member
Beşiktaş- Kasımpaşa: Maç kararı 1

İddaa programının ‘’Süper Oran’’ bülteninde yer alan günün öne çıkan maçlarından Beşiktaş – Kasımpaşa uğraşını kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %49’u müsabakayı Beşiktaş’ın kazanacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Ali Naci Küçük’ün Tercihi

Beşiktaş son olarak Adana Demirspor ile oynadı ve maçı 1-0 kazandı. Hafta içi bay geçen Beşiktaş rakibine oranla daha dinamik, dinlenmiş biçimde maça çıkacak. Tepe yarışına ortak olmak isteyen Beşiktaş’ın puan kaybetme kredisi kalmadı. Artı derbinin oynanacağı hafta kazanıp karlı çıkmak isteyecek. Bu noktada Beşiktaş galibiyete yakın. Lakin hafta ortasında Alanyaspor karşısında 4-1’lik skorla farklı kazanan Kasımpaşa da moral, özgüven buldu. Deplasman grubunun maçta gol bulacağı kanaatindeyim. Beşiktaş kazanır ve KG Var ikili seçeneğini öneriyorum.

Hatayspor- Antalyaspor: 2.5 Üst

İddaa programının ‘’Süper Oran’’ bülteninde yer alan günün öne çıkan maçlarından Hatayspor – Antalyaspor gayretini kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %18’i müsabakada en az 3 gol olacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Sezer Kenar’ın Tercihi

Hatayspor, farklı Fenerbahçe yenilgisi daha sonrası Ümraniyespor deplasmanında güzel bir oyun oynamasına karşın 1 puanla yetindi. Çokça konuma girdiler. Bu maç ile çıkışa geçmeyi arzuluyorlar. Dünya Kupası içinde daha sonra çıktığı 3 maçı da kaybeden Antalyapor da Fenerbahçe karşısında üzücü bir manzara çizmedi. Bilhassa birinci yarı güzel bir performans sergilediler. Karşılıklı gol var bahsi bu maçta ön plana çıkıyor, iki takımın de fileleri havalandırmasını bekliyorum.

SS Monza 1912- Inter: Maç kararı 2

İddaa programının ‘’Süper Oran’’ bülteninde yer alan günün öne çıkan maçlarından SS Monza 1912- Inter gayretini kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %62’si müsabakada Inter’in galip geleceğini düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Ozan Gür’ün Tercihi

Fiorentina deplasmanında oyuna ortak olmayı başaran Monza, şiddetli gayretten birliktelikle dönmeyi başardı. Inter, Napoli karşısında tek golle kazanırken rakibini önde presle durdurmayı düzgün başardı. Monza’nın savunma oyunundaki direnci, Inter’i zorlar. Bilhassa birinci yarıda Monza’nın savunma disiplininden kopmayacağını düşünüyor ve hoş oranıyla birinci yarı birlikteliğini öneriyorum.