Justin Timberlake arabada sarhoş halde yakalandı – polis nezaretinde

Bakec

New member
Pop yıldızı
Justin Timberlake polis gözetiminde

ABD'li şarkıcı Justin Timberlake sarhoş halde arabanın direksiyonunda yakalandı

© Richard Shotwell/Invision/AP / DPA


ABD'li şarkıcı Justin Timberlake yeni bir albüm çıkardı ve turneye çıkıyor. Ancak şimdi New York yakınlarında polisle bir olay yaşandı.

ABD'li şarkıcı Justin Timberlake polis tarafından gözaltına alındı. Associated Press (AP) ve DPA haber ajanslarının emniyet yetkililerine dayandırdığı haberine göre, 43 yaşındaki adam New York'un Long Island bölgesinde alkollü araç kullanmakla suçlanıyor. İlk haber veren ünlü portalı TMZ oldu.


Justin Timberlake mahkemeye çıkmalı
Bir emniyet yetkilisi Associated Press'e Timberlake'in Salı günü Long Island'ın doğu ucundaki Sag Harbor'da mahkemeye çıkacağını söyledi. DPA haber ajansının haberine göre, daha sonra serbest bırakıldı. Yetkili, devam eden soruşturmanın ayrıntılarını kamuoyuna açıklayamadı ve kimliğinin gizli kalması kaydıyla AP ile konuştu.Timberlake'in temsilcileri AP'nin yorum taleplerine hemen yanıt vermedi.


Oyuncu Jessica Biel ile evli ve iki çocuk babası olan şarkıcı, *NSYNC adlı erkek grubuyla şöhrete kavuştu ve artık solo sanatçı olarak da başarılı oluyor. Şu anda yeni bir albümle turneye çıkan sanatçının önümüzdeki günlerde Chicago ve New York'ta konser vermesi planlanıyor.


Not: Bu makale ek bilgiler içerecek şekilde güncellendi.


rw / DPA

#Konular