Yenilenen HP Reverb G2 VR gözlük kullanıcı tecrübesini en üst düzeye taşıyor

Zoe

New member
HP, ödüllü Reverb G2 VR gözlüğünü yeni özelliklerle geliştirdiğini duyurdu. Yeni Reverb G2 gözlük, geliştirilmiş dikey denetleyici takibi için yükseltmeler içermekle kalmayıp, artırılmış AMD uyumluluğu ve genişletilmiş göz aralığı özelleştirmesi içeriyor.

HP geçen yıl geliştirdiği izleme yeteneklerini daha da düzgünleştirdi, bu biçimdece kullanıcılar hangi oyunu oynarlarsa oynasınlar tıpkı kuvvetli tecrübeye sahip olabiliyor. Bu güncelleme, gözlüğün izleme yeteneklerini değerli ölçüde artırıyor, dikey izleme hacmini özgün gözlüğe kıyasla yüzde 30 arttırıyor ve bel düzeyi ve altındaki kör noktaları da çözüyor.

HP’nin yenilediği VR gözlük hem daha uygun imaj alınmasını birebir vakitte daha fazla sistemle uyumluluk sağlıyor.


Ayrıyeten son güncelleme, kullanıcıların görsel manada “en tesirli noktaları” daha uygun yakalamalarını sağlamak için göz ve amaç aralıklarını ayarlamalarını sağlayan yepisyeni bir yüz başlığı tasarımı içeriyor. Bu yeni yüz başlığı artık kullanıcıların göz-hedef aralıklarını 15 mm ‘ye (aralayıcı (spacer) açıkken ve orjinal gözlükte sabitlenmiş) yahut 9 mm’ye (aralayıcı kapalıyken) ayarlamalarını sağlayan bir değiştirilebilir aralayıcı içeriyor.

HP Reverb G2’deki değerli güncellemeler:

  • Geliştirilmiş Kumanda Takibi: Yüzde 30 daha fazla dikey alan kapsamı ile bel düzeyinden aşağıda da daha âlâ izleme gerçekleştirilebiliyor. HP Reverb G2 Omnicept Edition’da daha fazla dikey izleme kapsamı da yer alacak.
  • Kablo: AMD sistemleriyle daha fazla uyumluluk için 6M kablosu güncellendi, temas meseleleri çözüldü.
  • Yüz Başlığı: Yeni tasarım, göz uzaklığının 9 mm yahut 15 mm olarak ayarlanmasını ve bu biçimdece kullanıcıların en etkileyici görsel noktalarına daha yeterli yakalamalarını sağlıyor.